Google biznesa risinājumi - Google produkti

Papildus tam, ka tā ir labi pazīstama meklētājprogramma,  Google ir arī populārākā reklāmas platforma.

 

Google biznesa risinājumi - Google produkti

Google maps

Rādot savu uzņēmumu Google Maps, Jūs iegūstat ekskluzīvu tiešsaistes klātbūtni, kurā ir rādīts, kur atrodas Jūsu uzņēmums, un tas nozīmē, ka cilvēki Jūs ieraudzīs. Izmantojot Google Maps un pārvietojoties teritorijā, kur atrodas Jūsu uzņēmums, potenciālie klienti uzzina par Jūsu klātbūtni apkārtnē.

Google My business

Viena no lielākajām Google My Business priekšrocībām ir meklēšanas rezultātu reitinga celšana Jūsu uzņēmumam. Vieta, kur publicēt interaktīvas ziņas, radīt jaunu saziņas kanālu ar potenciālajiem un esošajiem klientiem - Google My Business

Google Analytics

Google Analytics atskaite ziņos par trīs galvenajām jomām; Mērķauditorija (kas apmeklē Jūsu vietni), Iegūšana (kā viņi nokļūst Jūsu vietnē), Uzvedība (ko viņi dara Jūsu vietnē)

Google ads

Google Ads ir tūlītējas efektivitātes reklāma Goggle meklējumu rezultātu top pozīcijās. Google Ads ir Google reklāmas kampaņa Jūsu uzņēmumam.

Youtube

YouTube videoklipu izmantošana uzņēmējdarbības mārketinga nolūkos, kļūst arvien populārāka pasaulē. Tas ir tāpēc, ka šie uzņēmumi sāka saprast, ka klienti vēlas redzēt no uzņēmumiem vairāk video satura.

Google biznesa risinājumi - Google produkti

Izvēlēsimies pareizo google stratēģiju jūsu uzņēmumam un īstenosim to

Pieteikties konsultācijai

+371 29565411 valters@digitalserviss.lv

+371 26381184 info@digitalserviss.lv