Google

biznesa risinājumi

Papildus tam, ka tā ir populārākā meklētājprogramma,  Google ir arī populārākā reklāmas platforma, kā arī spēcīgs biznesa rīks.

Google apstrādā vidēji 40 000 meklēšanas vaicājumu ik sekundi, kas nozīmē 3.5 miljardus meklēšanas gadījumu dienā un 1.2 trilijonus meklējumu gadā. 

Google Ads ir tūlītējas efektivitātes reklāma Goggle meklējumu rezultātu top pozīcijās. 

Google Ads

AdWords (Google AdWords) ir Google reklamēšanas pakalpojums uzņēmumiem, kuri vēlas rādīt reklāmas Google. Atbilstoši Jūsu uzņēmuma produkta vai pakalpojuma pārdošanas specifikai un Jūsu uzstādītajiem mērķiem, mēs piedāvāsim izveidot tieši Jums radītu reklāmas kampaņu, izmantojot vienu vai vairākus Google Adwords pakalpojumus, lai visefektīvak atspoguļotu Jūsu uzņēmumu.

Jūsu produktus vai pakalpojums tiek rādīts tikai tad kad kāds tos meklē Google tīklā.

Teksta reklāmu izvietošana uz atslēgasvārdiem(vārds / frāze). Klients meklē kādu vārdu un frāzi, un ierauga Jūsu reklāmu mirklī, kad viņam esat nepieciešams tieši Jūs.

Google Maps

Izmantojot Google Maps un pārvietojoties teritorijā, kur atrodas Jūsu uzņēmums, potenciālie klienti uzzina par Jūsu klātbūtni apkārtnē.

Google My Business

Viena no lielākajām Google My Business priekšrocībām ir meklēšanas rezultātu reitinga celšana Jūsu uzņēmumam. Vieta, kur publicēt interaktīvas ziņas, radīt jaunu saziņas kanālu ar potenciālajiem un esošajiem klientiem - Google My Business

Google Analytics

Google Analytics atskaite ziņos par trīs galvenajām jomām; Mērķauditorija (kas apmeklē Jūsu vietni), Iegūšana (kā viņi nokļūst Jūsu vietnē), Uzvedība (ko viņi dara Jūsu vietnē)

Google Ads

Google Ads ir tūlītējas efektivitātes reklāma Goggle meklējumu rezultātu top pozīcijās. Google Ads ir Google reklāmas kampaņa Jūsu uzņēmumam.

Google AdWords kampaņas papildiespējas

1. Saišu paplašinājums – dos Jums iespēju uzreiz zem reklāmas teksta pievienot papildus saites uz mājaslapu, sociālā portāla profilu utt.

2. Tālruņa numura paplašinājums – dos Jums iespēju uzreiz pie reklāmas teksta pievienot savu tālruņa numuru, lai klients ātri un vienkārši varētu Jūs sazvanīt.Jums iespēju uzreiz zem reklāmas teksta pievienot papildus saites uz mājaslapu, sociālā portāla profilu utt.

3. Akcijas paplašinājums – dos Jums iespēju uzreiz pie reklāmas izveidot speciālu akcijas kuponu, kas piesaistīs vēl vairāk potenciāos klientus.

4. Kartes paplašinājums – dos Jums iespēju pie reklāmas pievienot karti ar Jūsu uzņēmuma atrašanās vietu, adresi un telefona numuru.

5. Produktu paplašinājums – dos Jums iespēju pievienot produkta attēlu, cenu, aprakstu un, protams, Jūsu uzņēmuma nosaukumu.

6. Google+ paplašinājums – dos Jums iespēju saviem poteciālajiem klientiem parādīt to, cik daudz Jums ir sekotāju portālā Google+.